Bernhard Jäger (1935)

Ikaros

Ikaros, 1971

litografie, mírně poškozeno | 59,4 x 42,3 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Energiestrukturen des Körpers

Energiestrukturen des Körpers, 1969

serigrafie, mírně poškozeno | 68 x 48,1 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Porträt eines dicken Mannes

Porträt eines dicken Mannes, nedatováno

litografie | 60,5 x 42,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Schuppig raucht meine Villiger Kiel

Schuppig raucht meine Villiger Kiel, 1965

litografie | 59,9 x 42,6 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stein Tales

Stein Tales, 1968

litografie, mírně poškozeno | 61,5 x 43,5 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Element

Element, 1970

litografie | 42,5 x 59 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Beitreten

Beitreten, 1968

litografie | 55,3 x 41,3 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST