Bohumír Matal (1929 – 1988)

Návrh k vitráži do architektury

Návrh k vitráži do architektury, 60. léta

hlinka a křída na papíře | 170 × 273 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mozaika

Mozaika, 1962

akvarel, pastel a tužka na papíře, mírně poškozeno | 13 × 63 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST