Boris Jirků (1955)

Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena pozorující motýla a květinu

Žena pozorující motýla a květinu, 2007

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč
Zátiší

Zátiší, 2007

litografie | 20 x 14 cm

1 250 Kč
Zátiší

Zátiší, 2007

litografie | 20 x 14 cm

1 250 Kč
Motýl

Motýl, 2007

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč
Motýl

Motýl, 2007

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč
Sigmund Freud to ví

Sigmund Freud to ví, 2005

kombinovaná technika na sololitu | 120 x 91,5 cm

112 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST