Boris Jirků (1955)

Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena pozorující motýla a květinu

Žena pozorující motýla a květinu, 2007

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší

Zátiší, 2007

litografie | 20 x 14 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší

Zátiší, 2007

litografie | 20 x 14 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Motýl

Motýl, 2007

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Motýl

Motýl, 2007

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

litografie | 19 x 13 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST