Čeněk Sucharda (1890 - 1977)

Zátiší s hroznovým vínem

Zátiší s hroznovým vínem, 1975

olej na malířské lepence | 35 x 50 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s chlebem

Zátiší s chlebem, 1967

olej na plátně | 38 x 57 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jezírko v Končinách, pohled na Bělské vrchy

Jezírko v Končinách, pohled na Bělské vrchy, 1966

olej na malířské lepence | 35 x 49 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s pomerančem

Zátiší s pomerančem, nedatováno

olej na lepence | 20 x 25 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST