David Schneuer (1905 - 1988)

Die Dame mit dem Gentleman

Die Dame mit dem Gentleman, nedatováno

litografie | 37,2 x 30,8 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
die Bekanntschaft

die Bekanntschaft, nedatováno

litografie | 50 x 39,8 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST