DUX

Chlapec s ptáčkem

Chlapec s ptáčkem, první čtvrtina 20. století

barevně dekorovaný porcelán | v. 35 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dóza

Dóza, 20. léta

ručně malovaná a zlacená fajans | v. 16,5 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Lištička

Lištička, nedatováno

dekorovaný glazovaný porcelán | v. 5,5 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST