F. Malý

Trosky

Trosky, nedatováno

olej na desce | 18,4 x 19,5 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náves

Náves, 1930

olej na lepence | 21,5 x 30 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST