x
Zámek u vody

Ferdinand Engelmüller, připsáno

Zámek u vody, 1910

akvarel na papíře | 32,5 x 49,4 cm | sign. F. Engelmüller 1910 | rámováno

CENA: 375 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Zámek u vody

Zámek u vody, 1910

akvarel na papíře | 32,5 x 49,4 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST