František Emler (1912 - 1992)

Z Vysočiny

Z Vysočiny, nedatováno

olej na sololitu | 70,5 x 101 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z Vysočiny

Z Vysočiny, nedatováno

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bohdalov

Bohdalov, nedatováno

olej na sololitu | 34,5 x 99 cm

8 750 Kč
Z Vysočiny

Z Vysočiny, nedatováno

olej na sololitu | 47 x 121,5 cm

10 000 Kč
V hospodě

V hospodě, 1968

akvarel a tuš na papíře | 28,5 x 40 cm

1 250 Kč
V hospodě

V hospodě, 1968

1 250 Kč
Akt

Akt, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 41 x 27 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Koupání

Koupání, 1966

litografie | 42 x 30 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Světnice

Světnice, nedatováno

litografie | 30,5 x 41 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Svět

Svět, nedatováno

litografie | 59,5 x 42 cm

1 500 Kč
Akt před zrcadlem

Akt před zrcadlem

tuš a tužka na papíře | 14 x 18 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST