František Gross (1909 – 1985)

Krajina se stroji

Krajina se stroji, 1980

olej na sololitu | 21 × 40 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V ateliéru

V ateliéru, 1980

litografie | 28 x 20 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie

Studie, nedatováno

linoryt | 14,5 x 10,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST