František Hodonský (1945)

Velikonoční stráň – matrice

Velikonoční stráň – matrice, 2015

tiskařské barvy, dřevotříska | 60 × 90 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina – Architektura

Krajina – Architektura, 1991

olej na plátně | 125 × 150 cm

100 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina u Berounky

Krajina u Berounky, 1984

olej na plátně | 80 × 100 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Socha – Rybník

Socha – Rybník, 2007

olej na plátně | 120 × 80 cm

62 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Povodeň

Povodeň, 1994

olej na plátně | 162 × 200 cm

67 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Lužní

Lužní, 2016

olej na plátně | 40 × 25 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rákosí

Rákosí, 1976

olej na plátně | 80 × 120 cm

83 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tišina

Tišina, 2001

dřevořez | 47 × 31,7 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vodní rostliny

Vodní rostliny, 2006

olej na plátně | 100 × 80 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Lužní vítr

Lužní vítr, 2011

olej na plátně | 50 × 45 cm

23 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hnízda nad rybníkem

Hnízda nad rybníkem, 1989

olej na plátně | 80 × 100 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jarní bažina

Jarní bažina, 2008

olej na desce | 21 × 27,8 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Maková pole

Maková pole, 2010

litografie | 27,2 x 44 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kvetoucí

Kvetoucí, 2010

litografie | 27 x 44 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Soutok

Soutok, 2010

litografie | 37,2 x 53,3 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na skalách, 2 ks

Na skalách, 2 ks, 1986

křída na papíře | 42 x 29,7 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noční Vídeň

Noční Vídeň, 2015

olej na plátně | 60 × 80 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z podzimních námětů

Z podzimních námětů, 2016

akryl na plátně | 110 × 140 cm

58 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Protější břeh

Protější břeh, 2017

olej na plátně | 90 x 70 cm

53 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina, Architektura

Krajina, Architektura, 1991

olej na plátně | 125 × 150 cm