František Horký (1879 - 1936)

Zasněžený svah nad Jizerou

Zasněžený svah nad Jizerou, nedatováno

olej na lepence | 40,5 x 56,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chalupy v horách

Chalupy v horách, nedatováno

olej na lepence | 35,5 x 48,5 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Horské pleso

Horské pleso, nedatováno

olej na lepence | 34,5 x 49 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Svah u jezera

Svah u jezera, nedatováno

olej na lepence | 34,3 x 49,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Popradské pleso

Popradské pleso, nedatováno

olej na lepence | 25 x 30,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vysoké tatry

Vysoké tatry, nedatováno

olej na lepence | 24,5 x 35 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Luka

Luka, nedatováno

olej na lepence | 35,5 x 50 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST