František Vobecký (1902 – 1991)

Modrý akt

Modrý akt, nedatováno

pastel a uhel na papíře | 48 × 35 cm

8 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s pomeranči

Zátiší s pomeranči, nedatováno

olejové křídy, pastel a tužka na papíře | 75 × 60 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Toaleta

Toaleta, 30. léta

akvarel, pastel a tužka na papíře | 44 × 32 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka

Dívka, 30. léta

pastel, uhel a tužka na papíře | 44 × 31 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pohled z okna

Pohled z okna, nedatováno

pastel a olejové křídy na papíře | 74 × 59 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší

Zátiší, nedatováno

akvarel, tuš a tužka na papíře | 15 × 22 cm

5 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST