František Volf (1897 - 1983)

Rozlitý potok

Rozlitý potok, nedatováno

olej na lepence, mírně poškozeno | 35 x 48 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Horský potok

Horský potok, 1953

olej na lepence | 30,2 x 35,7 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST