Ivan Komárek (1956)

Cvičenci

Cvičenci, 1984

olej na plátně | 90,5 × 100,5 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Poprsí

Poprsí, 1985

olej na plátně | 62 × 71 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozcapený

Rozcapený, 1991

akryl a koláž na papíře | 87 × 129 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rotační nůž

Rotační nůž, 2007

akryl na lepence | 100 × 140 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tulipány

Tulipány, 2017 - 2018

akryl na papíře IGEPA, objekt | 170 x 132 x 105 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Procházka

Procházka, 2005

akvarel a tuš na papíře | 21 x 29,7 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Homo hemžení, album 8 ks

Homo hemžení, album 8 ks, 1991

litografie, původní přebal | 23 x 32 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Trio

Trio, 2009

litografie | 23 x 32 cm

250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dva akty

Dva akty, 2010

litografie | 21,5 x 28 cm

250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vznášející se akty

Vznášející se akty, 2010

litografie | 21,5 x 28 cm

250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ostrov blaženců

Ostrov blaženců, 2010

litografie | 22 x 28,5 cm

250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nahé cvičitelky

Nahé cvičitelky, 2009

litografie | 31 x 46 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Spánek

Spánek, 2005

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odpočinek

Odpočinek, 2005

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST