Ivan Komárek (1956)

Plešoun

Plešoun, 1993

serigrafie | 42 × 59,2 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Boj o ženu

Boj o ženu, 2015

akryl na plátně | 50 × 70 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Homo hemžení, 8 ks

Homo hemžení, 8 ks, 1991

litografie | 23 × 32 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Cvičenci

Cvičenci, 1984

olej na plátně | 90,5 × 100,5 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Poprsí

Poprsí, 1985

olej na plátně | 62 × 71 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST