Ivan Komárek (1956)

Cvičenci

Cvičenci, 1984

olej na plátně | 90,5 × 100,5 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Poprsí

Poprsí, 1985

olej na plátně | 62 × 71 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozcapený

Rozcapený, 1991

akryl a koláž na papíře | 87 × 129 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rotační nůž

Rotační nůž, 2007

akryl na lepence | 100 × 140 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dva akty

Dva akty, 2010

litografie | 21 x 28 cm

250 Kč
Akt a zrcadlo

Akt a zrcadlo, 2010

litografie | 21 x 28 cm

250 Kč
Vznášející se akty

Vznášející se akty, 2010

litografie | 21 x 28 cm

250 Kč
Ostrov blaženců

Ostrov blaženců, 2010

litografie | 21,5 x 28 cm

250 Kč
Trio

Trio, 2009

litografie | 23 x 31,4 cm

250 Kč
Aerobic

Aerobic, 2009

litografie | 30 x 45,5 cm

375 Kč
Anděl

Anděl, 2009

litografie | 37,5 x 53,9 cm

500 Kč