Ivan Ouhel (1945)

Proměna

Proměna, 1995

litografie | 28,2 × 19 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vrstvy

Vrstvy, 1971

akvatinta, lept | 49 × 33 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 2009

litografie | 28,6 x 43,3

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Plod

Plod, 2009

litografie | 28,3 x 43,4 cm

750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Letní krajina

Letní krajina, 2000

olej na plátně | 30 × 34,5 cm

17 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě špičky

Dvě špičky, 2006

olej na plátně | 120 × 170 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Lesní tůň

Lesní tůň, 1994

olej na plátně | 160 × 140 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST