Ivan Ouhel (1945)

Rotující tělesa

Rotující tělesa, 1993

akvarel na papíře | 58,5 × 41,5 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mlha

Mlha, 1969

akvarel, tuš a tužka na papíře | 24,8 × 22,8 cm

1 875 Kč
Proměna

Proměna, 1995

litografie | 28,2 × 19 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Proměna

Proměna, 1995

litografie | 28,2 × 19 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vrstvy

Vrstvy, 1971

akvatinta, lept | 49 × 33 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST