Ivan Ouhel (1945)

Letní krajina

Letní krajina, 2000

olej na plátně | 30 × 34,5 cm

17 500 Kč
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

750 Kč
Plod

Plod, 2009

litografie | 43,5 x 28,3 cm

1 150 Kč
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tři přehrady

Tři přehrady, 1995

akvarel na papíře | 29,2 x 21 cm

1 400 Kč
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST