Ivan Ouhel (1945)

Proměna

Proměna, 1995

litografie | 28,2 × 19 cm

1 125 Kč
Letní krajina

Letní krajina, 2000

olej na plátně | 30 × 34,5 cm

17 500 Kč
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Plod

Plod, 2009

litografie | 43,5 x 28,3 cm

1 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prolnutí

Prolnutí, 1993

akvarel, kvaš a tužka na papíře | 36 x 47,9 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tři přehrady

Tři přehrady, 1995

akvarel na papíře | 29,2 x 21 cm

1 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST