Ivan Ouhel (1945)

Proměna

Proměna, 1995

litografie | 28,2 × 19 cm

1 125 Kč
Letní krajina

Letní krajina, 2000

olej na plátně | 30 × 34,5 cm

17 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pole

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm

750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Plod

Plod, 2009

litografie | 43,5 x 28,3 cm

1 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST