J. Götlich

Regata na Máchově jezeře

Regata na Máchově jezeře, nedatováno

tavené přejímané sklo s rytinou, mírně poškozeno | 26 × 27 × 23,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST