Jan Černý (1907-1978)

Holubice

Holubice, 1972

sklo tavené ve formě, broušené | 23,5 × 12,5 cm

9 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pasačka

Pasačka, 1976

sklo tavené ve formě, broušené | v. 15 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Matka s dítětem

Matka s dítětem, nedatováno

citrónové žluté sklo, tavené, lité do formy, broušené | v. 10,5 cm

5 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, 1972

sklo čiré, tavené ve formě, broušené | v. 19 cm

8 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Betlém

Betlém, 1972

sklo tavené ve formě, broušené | 11,5 x 3,5 x 14 cm

10 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figurální kompozice

Figurální kompozice, 1978

sklo tavené, broušené | v. 19 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Korida

Korida, nedatováno

jantarové sklo tavené ve formě, mírně poškozené hrany | 15 x 17 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Svícen

Svícen, kolem roku 1978

čiré tavené sklo, broušené | v. 24 cm

17 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Koník

Koník, nedatováno

sklo zlatý topaz, tavené do formy, broušené | 16 x 20 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sedící akt

Sedící akt, 1976

světle ametistové sklo, tavená plastika, broušené | v. 22,5 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, 1972

akvamarinové sklo tavené ve formě, broušené | v. 28 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina

Rodina, 1977

kouřové hnědé sklo tavené ve formě, broušené | v. 19,5 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Matka s dítětem

Matka s dítětem, nedatováno

jantarové sklo, tavená plastika, broušené | v. 19 cm

40 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mateřství

Mateřství, 1971

tavená plastika v barvě kouře | v. 26,5 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Motiv z Vysočiny

Motiv z Vysočiny, 1978

akvamarinové sklo tavené ve formě, broušené | 24 x 25 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bizon

Bizon, 1969

sklo rubínové barvy, tavené, broušené a  leštěné | v. 14 cm, d. 23 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nad obětí

Nad obětí, 1976

kouřové sklo, tavené, broušené | 16 x 41 x 12 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST