Jan Kotík (1916 – 2002)

Svícen

Svícen, 1951

majolika | v. 18 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Král pije

Král pije, nedatováno

lept | 15,4 x 20,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1988

akryl na překližce | 183,5 x 111 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nástěnný objekt

Nástěnný objekt, 1989 - 1990

akryl na překližce a dřevě | 197 x 104 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura

Figura, 90. léta

tužka na papíře | 29,7 x 21 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1982

akryl na překližce | 146 x 141 cm

Útvar

Útvar, 1995

kvaš a tužka na papíře | 23 x 29 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Velká deska

Velká deska, 1989

tuš a tužka na papíře | 32,5 x 25 cm

8 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura

Figura, nedatováno

tuš na papíře | 23,8 x 32,8 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, nedatováno

akvarel a tužka na papíře, mírně poškozeno | 49,5 x 64,7 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST