Lovecké zátiší

Jaroslav Eduard Dvořák (1946)

Lovecké zátiší, 1990

olej na plátně | 140 × 116 cm | sign. J. Dvořák 90

Revue Art 3/2017, str. 73, Prague Auctions, Praha, 2017

CENA: 87 500 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Jaroslav Eduard Dvořák (1946)

Ukazatel

Ukazatel, 1991

olej na plátně | 55 × 45 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Lovecké zátiší

Lovecké zátiší, 1990

olej na plátně | 140 × 116 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina

Rodina, 1997

olej na plátně | 160 × 141 cm

112 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Interiér

Interiér, 1980

olej na plátně | 150 × 100 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST