Jaroslav Grus (1891 – 1983)

U břehu

U břehu, 1923

tuš a tužka na papíře | 40 × 31 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Abstraktní kompozice I.

Abstraktní kompozice I., 1930

uhel na papíře | 59 × 44 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Abstraktní kompozice II.

Abstraktní kompozice II., 1930

uhel na papíře | 59 × 44 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kavárna v zatáčce

Kavárna v zatáčce, 70. léta

akvarel a tuš na papíře | 41 × 58 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Cesta

Cesta, 1960

olej na plátně | 115 × 211 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jaro na potoce

Jaro na potoce, 1971

olej na plátně | 190 × 210 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Průhled

Průhled, 70. léta

olej na plátně | 185 × 215 cm

62 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST