Jaroslav Ježek (1923–2002)

Velká váza

Velká váza, 1957

glazovaný porcelán | v. 37,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Váza s reliéfem

Váza s reliéfem, 1960

glazovaný porcelán | v. 25 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Koník

Koník, 1958

glazovaný porcelán, nezvyklá šedozelená glazura | v. 16 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Labuť

Labuť , 1959

glazovaný porcelán | v. 18 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Váza

Váza, 1957

porcelán ručně dekorovaný na glazuře | v. 39 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pelikán

Pelikán, 1960

porcelán ručně dekorovaný pod glazurou roztokem kovových solí | v. 21,5 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vyjící liška

Vyjící liška, 1961

glazovaný porcelán | v. 18,5 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Liška

Liška, 1961

glazovaný porcelán | v. 19 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kočka ležící, černá

Kočka ležící, černá, 1968

glazovaný porcelán | d. 18,7 cm

1 125 Kč
Labuť

Labuť, 1960

1 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Klisnička I.

Klisnička I., 1958

glazovaný porcelán | d. 20 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Klisnička II.

Klisnička II., 1958

glazovaný porcelán, poškozeno | d. 20 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Labuť

Labuť, 1958

glazovaný porcelán | v. 24,5 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Antilopa

Antilopa, 1962

glazovaný porcelán | v. 35 cm

2 625 Kč
Ryba

Ryba, 60. léta

glazovaný porcelán | v. 22,8 cm

1 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dudek

Dudek, nedatováno

glazovaný porcelán, poškozeno | v. 21 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kachničky

Kachničky, 1957

glazovaný porcelán, poškozeno | v. 19 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bizon

Bizon, 1959

glazovaný bílý porcelán | v. 12 cm, d. 20 cm

4 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Černá labuť

Černá labuť, 1963

glazovaný a dekorovaný porcelán | v. 24 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST