Jaroslav Róna (1957)

Vážka

Vážka, 2006

bronz | 130 × 92 × 90 cm

350 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena nádoba

Žena nádoba, 1989

bronz | v. 46,5 cm

287 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Setkání přátel

Setkání přátel, 1985

tempera na plátně | 160 × 140 cm

487 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ledovec

Ledovec, 2017

olej na plátně | 110 × 125 cm

437 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlásič s nádržemi

Hlásič s nádržemi, 1996

bronz | 35 × 44,5 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Smaragdový krystal

Smaragdový krystal, 2014

olej na plátně | 150 × 100 cm

512 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pevnost

Pevnost, 1985

bronz | 25 × 24 × 24 cm

181 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava filosofa

Hlava filosofa, 2015

olej na plátně | 120 × 95 cm

425 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žába

Žába, 2003

bronz | v. 57 cm

Hora, o které se nemluví

Hora, o které se nemluví, 2001

olej na plátně | 200 × 90 cm

537 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kajmanova smrt

Kajmanova smrt, 2015

olej na plátně | 100 x 100 cm

387 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Znamení z vesmíru

Znamení z vesmíru, 2007

akvarel a tužka na papíře | 20,6 x 19,3 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Socha spravedlnosti

Socha spravedlnosti, 2008

bronz | 35 × 33 × 33 cm

275 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jeskynní démon

Jeskynní démon, 2015

olej na plátně | 200 × 100 cm

637 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž s rybou

Muž s rybou, 2004

keramika | v. 43 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nevolnost

Nevolnost, 2004

keramika | 48 x 29 x 34 cm

212 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Socha spravedlnosti

Socha spravedlnosti, 2008

bronz | 35 × 33 × 33 cm

237 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kaluž

Kaluž, 2000

olej na plátně | 55 × 65 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST