AUTOR

KONTAKT

Ondřej Sýkora
+420 603 770 945
info@pragueauctions.com

Tomáš Lexa
+420 603 100 583
tomas.lexa@pragueauctions.com

Jiří Balcar (1929 – 1968)

Před barem

Před barem, 50. léta

tuš na papíře | 22 × 31 cm

7 500 Kč
Ulice s lampami

Ulice s lampami, 50. léta

tuš na papíře | 31,7 × 44,1 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 60. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 × 21,5 cm

6 250 Kč
Kompozice

Kompozice, 60. léta

olej na kartonu | 49,5 × 34,5 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mých devět dní v týdnu

Mých devět dní v týdnu, 1966

suchá jehla | 32,6 × 16,1 cm

17 500 Kč
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 30 × 42 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina se sluncem

Krajina se sluncem, 50. léta

kvaš na papíře | 30 × 42 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Znak

Znak, 60. léta

akvarel a tuš na papíře | 30,5 × 21,8 cm

3 750 Kč
Kozákov

Kozákov, 50.léta

tuš na papíře | 30 x 42 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Maminka

Maminka, 50. léta

kvaš na papíře | 40,2 x 30 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Maminka

Maminka, 50. léta

kvaš na papíře | 40,3 x 29,8 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z kavárny

Z kavárny, 50. léta

tuš na papíře | 30 x 22 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Já v křesle

Já v křesle, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 39,5 x 29,7 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Turnovsko

Turnovsko, 50. léta

tuš na papíře | 21,8 x 29,1 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

tuš na papíře | 34,7 x 50,6 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 29,6 x 31,3 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 30 x 41,7 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Drábské světničky

Drábské světničky, 50. léta

tuš na papíře | 29,7 x 41,3 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

tuš na papíře | 29,7 x 41,3 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 41,5 x 52 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel na papíře | 31,6 x 44,2 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 21,8 x 29,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Drábské světničky

Drábské světničky, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 21,9 x 30 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 22 x 30 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kozákov

Kozákov, 50. léta

akvarel na papíře | 31,6 x 44,2 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Drábské světničky

Drábské světničky, 50. léta

kvaš a pastel na papíře | 30 x 40,7 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 30,1 x 40,2 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tylovo náměstí

Tylovo náměstí, 50. léta

tužka na papíře | 21,8 x 29,8 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

tuš na papíře | 29,6 x 35,8 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina s telegrafním sloupem

Krajina s telegrafním sloupem, 50. léta

tuš na papíře | 29,7 x 36 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

tuš na papíře | 30,1 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 1950

olej na plátně | 50 x 65 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Drábské světničky

Drábské světničky, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 29,7 x 41,4 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Turnovsko

Turnovsko, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Drábské světničky

Drábské světničky, 50. léta

tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Drábské světničky

Drábské světničky, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pole na Turnovsku

Pole na Turnovsku, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stromy v krajině

Stromy v krajině, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,9 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 50. léta

fix na papíře | 21,5 x 30 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ulice

Ulice, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ulice

Ulice, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ulice

Ulice, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čtenář

Čtenář, 50. léta

tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čtenář

Čtenář, 50. léta

tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vinohrady

Vinohrady, 50. léta

tužka na papíře | 20,8 x 14,8 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, konec 50. let

fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, konec 50. let

tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, konec 50. let

akvarel, tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, konec 50. let

fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 50. léta

akvarel, tuš a fix na papíře | 30 x 21,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 60. léta

akvarel na papíře | 14,5 x 10,6 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Horizontální krajina

Horizontální krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Večerní nálada

Večerní nálada, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a kvaš na papíře | 22 x 31 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 21,8 x 29,4 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kozákov

Kozákov, 50. léta

kvaš na papíře | 30 x 42 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V kavárně

V kavárně, 50. léta

akvarel na papíře | 31 x 22 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hospoda

Hospoda, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 20,9 x 29,6 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nábřeží kapitána Jaroše

Nábřeží kapitána Jaroše, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U Vltavy

U Vltavy, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 31,7 x 44 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Katedrála sv. Baroloměje v Kolíně

Katedrála sv. Baroloměje v Kolíně, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 44 x 31,7 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vinohrady

Vinohrady, 50. léta

akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 40,2 x 31,5 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kavárna

Kavárna, 50. léta

tuš na papíře | 21,8 x 30 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pohled na Vyšehrad

Pohled na Vyšehrad, 1956

tuš na papíře | 31,3 x 44,3 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mobil v krajině

Mobil v krajině, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 22 x 31 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura

Figura, konec 50. let

uhel na papíře | 29,9 x 21,5 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Turnovsko

Turnovsko, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 41,5 x 52 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Turnovsko

Turnovsko, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 29,5 x 39 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 29,5 x 40 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Závrať

Závrať, 50. léta

tuš na papíře | 21 x 30 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V zamyšlení

V zamyšlení, 50. léta

tuš na papíře | 21 x 29 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Předzahrádka

Předzahrádka, 50. léta

tužka na papíře, oboustranné | 14,7 x 20,8 cm

750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kostel v krajině

Kostel v krajině, 50. léta

tužka na papíře | 21 x 29 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nábřeží kapitána Jaroše

Nábřeží kapitána Jaroše, 50. léta

tuš na papíře | 22 x 29 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na rohu Legerovy ulice

Na rohu Legerovy ulice, 50. léta

tužka na papíře, oboustranné | 30 x 21 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

tužka na papíře | 34,7 x 50,8 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST