Jiří Balcar (1929 – 1968)

Kompozice

Kompozice, nedatováno

olej na desce | 35 × 25 cm

43 750 Kč
Kompozice

Kompozice, nedatováno

olej na kartonu | 49,5 × 34,5 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Před barem

Před barem, 50. léta

tuš na papíře | 22 × 31 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ulice s lampami

Ulice s lampami, 50. léta

tuš na papíře | 31,7 × 44,1 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 60. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 × 21,5 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 60. léta

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mých devět dní v týdnu

Mých devět dní v týdnu, 1966

suchá jehla | 32,6 × 16,1 cm

17 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 50. léta

kvaš na papíře | 30 × 42 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina se sluncem

Krajina se sluncem, 50. léta

kvaš na papíře | 30 × 42 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Znak

Znak, 60. léta

akvarel a tuš na papíře | 30,5 × 21,8 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST