Jiří Balcar (1929 - 1968)

Těžko rozluštitelná křížovka

Těžko rozluštitelná křížovka, 1962

lept | 16,4 x 32,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čekání AWMZ

Čekání AWMZ, 1966

litografie | 39,7 x 26 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Periferie

Periferie, 50. léta

akvarel a tuš na papíře | 30,6 x 41,1 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
JS - H - R - II.

JS - H - R - II., 1966

litografie | 34 x 22 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST