Jiří David (1956)

Krajina s topoly, z cyklu Obyčejné obrazy

Krajina s topoly, z cyklu Obyčejné obrazy, 1995

olej na plátně | 105 × 115 cm

100 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tajemství

Tajemství, 2003

litografie | 49,8 x 35 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST