Jiří Kheil

Havraní vlasy

Havraní vlasy

vintage gelatin silver print | 22,9 x 14,8 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Řetízkový kolotoč

Řetízkový kolotoč

vintage gelatin silver print | 22,8 x 17 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osvětlovač

Osvětlovač

vintage gelatin silver print | 14,3 x 22 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bubeník

Bubeník

vintage gelatin silver print | 22,5 x 17,2 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 26,8 x 21,1 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na rohu

Na rohu, nedatováno

vintage gelatin silver print | 13,5 x 22,7 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST