Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Osvícení

Osvícení, 2009

litografie | 55,5 ×  81 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Disputace

Disputace, 2010

litografie | 56,5 × 73 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odpočinek dvojice

Odpočinek dvojice, 2007

akvarel, tuš a tužka na papíře, oboustranné | 50 × 64,7 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie v prostoru

Studie v prostoru, 1999

akvarel a křída na papíře, oboustranné | 41 × 29,5 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Předehra

Předehra, 2004

kombinovaná technika na papíře | 31,8 × 23,8 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Úkrok

Úkrok, 2000

kombinovaná technika na papíře, oboustranné | 69,8 × 49,7 cm

8 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž a žena

Muž a žena, 1989

akvarel a tuš na papíře | 41,8 × 29,5 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krasavec

Krasavec, 1963

kvaš, akvarel a tuš na papíře | 41 × 28 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zběsilá touha

Zběsilá touha, 2012

olej na plátně | 140 × 162 cm

225 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě divoženky

Dvě divoženky, 2004

pastel, akvarel, papír, oboustranná kresba | 29,5 x 42 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Procházka

Procházka, 1972

tuš na papíře | 33 x 24 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozhovor

Rozhovor, 1972

tuš na papíře | 33 x 24 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sprostocviky

Sprostocviky, 1979 - 1980

kombinovaná technika na papíře | 50 x 43 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Za městem

Za městem, 1971

suchá jehla, lept | 49,3 x 49,3 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Červený muž

Červený muž, 1991

kombinovaná technika na desce | 180 x 125 cm

Posedlost

Posedlost, 2005

olej na plátně | 31 x 43 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž

Muž, 1994

akvarel a tuš na papíře, oboustranné | 48,8 x 68 cm

8 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kámoška

Kámoška, 1999

olej na plátně | 20 x 27 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozhovor

Rozhovor, 1972

tuš na papíře | 33 x 24 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Procházka

Procházka, 1972

tuš na papíře | 33 x 24 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci II.

Milenci II., 1965

suchá jehla | 15,3 x 22 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST