Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Temné vize

Temné vize, nedatováno

tuš a tužka na papíře | 42 × 59,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figury v šeru

Figury v šeru, 1999

tuš a tužka na papíře | 42 × 29,5 cm

2 500 Kč
My dva

My dva, 2005

akvarel, tuš a tužka na papíře | 59 × 42 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci

Milenci, nedatováno

tuš na papíře | 59,5 × 42 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Gymnastika

Gymnastika, 1999

tuš a tužka na papíře | 42 × 62,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pythágoras

Pythágoras, 1999

tuš a tužka na papíře | 31 × 43 cm

1 875 Kč
Ženy z metra

Ženy z metra, 2001

tuš na papíře a kartonu | 43 × 60 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina, oboustranné

Rodina, oboustranné, nedatováno

tuš na papíře | 45 × 63 cm

2 500 Kč
Nádech

Nádech, 1999

olej na plátně | 20 × 27 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žlutá a vášnivá

Žlutá a vášnivá, 2005

olej na plátně | 43 × 61 cm

31 250 Kč
Ležící

Ležící, 1985

akryl na papíře | 72 × 105 cm

22 500 Kč
Pozorování prostoru

Pozorování prostoru, 1983

tuš na papíře | 39,5 × 30,5 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina

Rodina, 70. léta

akvarel a tuš na papíře | 37 × 30 cm

7 500 Kč
Geometrická žena

Geometrická žena, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 42 × 59,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čtyři ženy – pozice

Čtyři ženy – pozice, 2009

tuš na papíře | 56 × 74 cm

4 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Potvora

Potvora, 2004

kombinovaná technika na papíře | 49 × 69 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Venuše

Venuše, nedatováno

akvarel a pastel na papíře | 32 × 44,7 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kudlanka zlatá

Kudlanka zlatá, 2008

olej na plátně | 54 × 73 cm

31 250 Kč
Nebezpečné pnutí

Nebezpečné pnutí, 2007

akvarel a tuš na papíře | 29,6 × 41,9 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milé setkání

Milé setkání, 2009

tuš na papíře, oboustranné | 55,5 × 75,5 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž

Muž, 2005

olej na plátně | 73 × 102 cm

48 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sprostocviky

Sprostocviky, 1979 – 1980

kombinovaná technika na papíře | 50 × 43 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž

Muž, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 29,5 × 21 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ženský výboj

Ženský výboj, konec 70. let

akvarel, běloba a tuš na papíře | 26 × 21 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ňadroidka

Ňadroidka, konec 70. let

akvarel, běloba a tuš na papíře | 28,5 × 20 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Macanda

Macanda, 2011

tuš na papíře | 49,5 × 69,7 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na útěku

Na útěku, 2011

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mužská a ženská energie

Mužská a ženská energie, nedatováno

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 21 × 29,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mexičanka

Mexičanka, 2010

olej na plátně | 27 × 35 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jaro v zámecké oboře

Jaro v zámecké oboře, 2010

olej na plátně | 75 × 100 cm

46 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sprostocviky

Sprostocviky, 1979–1980

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Učitelky sexu

Učitelky sexu, 2006

tuš na papíře | 42 × 59,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kuřák

Kuřák, 2004

olej na plátně | 30 × 30 cm

21 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST