Jiří Všetečka (1937)

Z cyklu Síla paměti

Z cyklu Síla paměti, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 40,2 × 29,8 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Slévač

Slévač, nedatováno

vintage gelatin silver print | 32,2 × 30,2 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pression Capitaliste

Pression Capitaliste, 1980

vintage gelatin silver print | 20,2 × 30 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Svoboda

Svoboda, nedatováno

vintage gelatin silver print | 20,5 x 29,7 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zastávka

Zastávka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,6 x 29 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zastávka

Zastávka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 23,7 x 29,1 cm

2 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z cyklu Pražský chodec

Z cyklu Pražský chodec, nedatováno

vintage gelatin silver print | 24,1 x 27,8 cm

2 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Porod

Porod, nedatováno

vintage gelatin silver print | 20,5 x 21,7 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z cyklu Pražský chodec

vintage gelatin silver print | 40,2 x 40 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z cyklu Pražský chodec

vintage gelatin silver print | 39,9 x 40 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Člověk

Člověk, 1967

vintage gelatin silver print | 41,5 x 39,8 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Invaze 1968

Invaze 1968, 1968

vintage gelatin silver print | 44,7 x 52,9 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST