AUTOR

KONTAKT

Ondřej Sýkora
+420 603 770 945
info@pragueauctions.com

Tomáš Lexa
+420 603 100 583
tomas.lexa@pragueauctions.com

Jiří Všetečka (1937)

Chrám sv. Víta, Noční osvětlení

Chrám sv. Víta, Noční osvětlení, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 150 Kč
Praha ze Seminářské zahrady

Praha ze Seminářské zahrady, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Týnský chrám a Národní muzeum

Týnský chrám a Národní muzeum, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zimní Praha

Zimní Praha, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Mikuláše

Chrám sv. Mikuláše, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské mosty od Hanavského pavilonu

Pražské mosty od Hanavského pavilonu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské věže, Rozzářený vodní "kouř"

Pražské věže, Rozzářený vodní "kouř", nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zasněžená Praha

Zasněžená Praha, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta, Východy slunce

Chrám sv. Víta, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sochy Viktorií, Vltava

Sochy Viktorií, Vltava, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč
Rozzářený vodní "kouř"

Rozzářený vodní "kouř", nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Střelecký ostrov a Národní divadlo

Střelecký ostrov a Národní divadlo, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Příběh domu

Příběh domu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Kníže Bruncvík

Karlův most, Kníže Bruncvík, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Loreta v mlze

Loreta v mlze, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Povodeň

Karlův most, Povodeň, 2002

pigmentový tisk na výstavním panelu | 152,5 x 150,5 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Portrét otužilce

Portrét otužilce, 1964

pigmentový tisk na výstavním panelu | 61,8 x 67,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dětská tvář

Dětská tvář, 1963

pigmentový tisk na výstavním panelu, mírně poškozeno | 64,3 x 66,7 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzpomínky

Vzpomínky, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 61,8 x 74 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stav zamilování

Stav zamilování, 1969

pigmentový tisk na výstavním panelu | 50 x 75,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Farář

Farář, 1959

pigmentový tisk na výstavním panelu | 71,5 x 62,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na pouti

Na pouti, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74 x 59 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Naslouchání

Naslouchání, 1061

pigmentový tisk na výstavním panelu | 71,3 x 65 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Řeči

Řeči, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 71,5 x 73 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Řeč k vašemu prospěchu

Řeč k vašemu prospěchu, 1962

pigmentový tisk na výstavním panelu | 71,5 x 77 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozhodnutí

Rozhodnutí, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,5 x 73,cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Uvolnění

Uvolnění, 1967

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,3 x 77 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Trojice v Topolčiankách

Trojice v Topolčiankách, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,5 x 77,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pozorné stáří

Pozorné stáří, 1961

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74 x 76,3 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hra skončila

Hra skončila, 1967

pigmentový tisk na výstavním panelu | 64,3 x 58,3 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvojník Karla Högera

Dvojník Karla Högera, 1960

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,5 x 65,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Překvapení

Překvapení, 1981

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Šílenství z nečinnosti

Šílenství z nečinnosti, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozum, vůle a možnost

Rozum, vůle a možnost, 1973

pigmentový tisk na výstavním panelu | 45 x 75,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prosba

Prosba, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 72 x 51,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tělo i duše

Tělo i duše, 1975

pigmentový tisk na výstavním panelu | 50 x 75,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Příprava k tanci

Příprava k tanci, 1970

pigmentový tisk na výstavním panelu | 50 x 75,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Život je hemžení

Život je hemžení, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 50 x 75,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Napříč generacemi

Napříč generacemi, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Labutě a klášter křížovníků

Labutě a klášter křížovníků, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Letní móda

Letní móda, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vlna radosti

Vlna radosti, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dovolená

Dovolená, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Životní úkol

Životní úkol, 1974

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vršovický Ďolíček

Vršovický Ďolíček, 1983

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kostra

Kostra, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odstraňte bariéry

Odstraňte bariéry, 1973

pigmentový tisk na výstavním panelu | 75,5 x 50 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Indonésie

Indonésie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59,5 x 38,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Indonésie

Indonésie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59,5 x 38,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Indonésie

Indonésie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59,5 x 38,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Indonésie

Indonésie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59,5 x 38,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dětská tvář

Dětská tvář, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,2 x 81 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odstraňte bariéry

Odstraňte bariéry, 1973

pigmentový tisk na výstavním panelu | 43,2 x 65 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Detail rabína Herma

Karlův most, Detail rabína Herma, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 117 x 110 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Valdštejnský palác

Valdštejnský palác, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 115,5 x 123 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrlič ohně

Chrlič ohně, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 130,5 x 110 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Barevná tajemství mostu

Karlův most, Barevná tajemství mostu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malostranské střechy, Na věži chrámu sv. Mikuláše

Malostranské střechy, Na věži chrámu sv. Mikuláše, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 117,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha, Město zrozené z mýtické mlhy

Praha, Město zrozené z mýtické mlhy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 118,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Barevná tajemství mostu

Karlův most, Barevná tajemství mostu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malostranské střechy, Hradní rampa

Malostranské střechy, Hradní rampa, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Labutě a klášter křížovníků

Labutě a klášter křížovníků, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ježíš Kristus, Galerie pod širým nebem

Ježíš Kristus, Galerie pod širým nebem, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha, Rozzářený vodní "kouř"

Praha, Rozzářený vodní "kouř", nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Týnský chrám ze Seminářské zahrady

Týnský chrám ze Seminářské zahrady, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

2 500 Kč
Chrám sv. Mikuláše, Pražšké lampy

Chrám sv. Mikuláše, Pražšké lampy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce

Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most a Křížovnické náměstí

Karlův most a Křížovnické náměstí, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malostranské střechy, Hradní rampa

Malostranské střechy, Hradní rampa, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha ze Seminářské zahrady

Praha ze Seminářské zahrady, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 127,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta, Východy slunce

Chrám sv. Víta, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
České korunovační klenoty

České korunovační klenoty, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Valdštejnský palác

Valdštejnský palác, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 128,4 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Povodeň

Karlův most, Povodeň, 2002

pigmentový tisk na výstavním panelu | 138,5 x 138,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bill Clinton, Osudy židovské Prahy

Bill Clinton, Osudy židovské Prahy, 1994

pigmentový tisk na výstavním panelu | 93,5 x 148,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Havelské náměstí, Taneční rej

Havelské náměstí, Taneční rej, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 93,2 x 130 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Praha z Opyše

Karlův most, Praha z Opyše, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 138,5 x 138,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražský hrad

Pražský hrad, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 121 x 131,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Staroměstské věže, Procházka po Petříně

Staroměstské věže, Procházka po Petříně, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 99,5 x 149,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Staroměstské věže, Procházka po Petříně

Staroměstské věže, Procházka po Petříně, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 164,5 x 96,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské střechy

Pražské střechy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 99,5 x 148 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odpoledne u fontány

Odpoledne u fontány, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 117 x 77,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bukavu, 2 ks

Bukavu, 2 ks, 2009

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59 x 39 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tuarégové, 2 ks

Tuarégové, 2 ks, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 59 x 39 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na Matějské pouti

Na Matějské pouti, 1959

pigmentový tisk na výstavním panelu | 71,5 x 113,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sametová revoluce

Sametová revoluce, 1989

pigmentový tisk na výstavním panelu | 119,5 x 87 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hradčanské náměstí, Lampář

Hradčanské náměstí, Lampář, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 85,8 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Letní ateliér

Letní ateliér, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 87 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karetní kout

Karetní kout, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 87 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, 1992

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 87 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Staroměstské náměstí, Opalující se dívky

Staroměstské náměstí, Opalující se dívky, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 86,5 x 128,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chvilka poezie

Chvilka poezie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 87 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pouliční umění

Pouliční umění, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 86,5 x 128,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 87,5 x 127 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Piano v pohybu

Piano v pohybu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 87,5 x 128 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sametová revoluce

Sametová revoluce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 87,5 x 129,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 131,5 x 87,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Svatebčané a Souboj Titánů

Svatebčané a Souboj Titánů, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 87 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 89 x 128,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Detail rabína Herma

Karlův most, Detail rabína Herma, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 106,5 x 96 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sv. Václav na hradní rampě

Sv. Václav na hradní rampě, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 94 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Kouzlo města

Karlův most, Kouzlo města, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 119,5 x 103 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Politické uvažování

Politické uvažování, 1962

pigmentový tisk na výstavním panelu | 122,5 x 98 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pohřeb Jana Palacha

Pohřeb Jana Palacha, 1969

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97 x 123 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Svatební skok

Svatební skok, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 94,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 118,5 x 98 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U Dvou slunců

U Dvou slunců, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128 x 95 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zosobněná nostalgie

Zosobněná nostalgie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 97,5 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, 1992

pigmentový tisk na výstavním panelu | 93,3 x 129 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Turistický ruch, Osudy židovské Prahy

Turistický ruch, Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu, mírně poškozeno | 96,5 x 129,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
První nádvoří Pražského hradu

První nádvoří Pražského hradu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98,5 x 128,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Výuka jidiš, Osudy židovské Prahy

Výuka jidiš, Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 131,5 x 90 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Barevná tajemství mostu

Karlův most, Barevná tajemství mostu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98,5 x 138,3 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most

Karlův most, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98 x 138 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ráno na Vltavě

Ráno na Vltavě, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98,5 x 138,5 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noc na Karlově mostě

Noc na Karlově mostě, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 121,3 x 112,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Mikuláše, Západ slunce

Chrám sv. Mikuláše, Západ slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Město zrozené z mlhy

Město zrozené z mlhy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 118,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Putování s Josefem Sudkem

Karlův most, Putování s Josefem Sudkem, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vltava z Čechova mostu

Vltava z Čechova mostu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Mikuláše

Chrám sv. Mikuláše, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 119,5 x 125,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Královská cesta

Královská cesta, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Putování s Josefem Sudkem

Karlův most, Putování s Josefem Sudkem, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce

Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noční Praha

Noční Praha, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 138,5 x 138,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hejno ptáků nad Staroměstským náměstím

Hejno ptáků nad Staroměstským náměstím, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 89,5 x 132 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pohřeb Jana Palacha

Pohřeb Jana Palacha, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 89 x 122 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most

Karlův most, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 142 x 138,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zimní uličky

Zimní uličky, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 144,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Siluety

Siluety, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 145 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské mosty, Povodeň

Pražské mosty, Povodeň, 2002

pigmentový tisk na výstavním panelu | 142,5 x 138,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čechův most, Socha Viktorie

Čechův most, Socha Viktorie, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 124 x 138,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noční Praha

Noční Praha, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 147 x 160,5 cm

5 650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha, Město zrozené z mýtické mlhy

Praha, Město zrozené z mýtické mlhy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 180 x 179 cm

8 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pořádek dělá přátelé

Pořádek dělá přátelé, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,5 x 80,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žebrák na kolenou

Žebrák na kolenou, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 79 x 74 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na ulici v Žatci

Na ulici v Žatci, 1961

pigmentový tisk na výstavním panelu | 86,5 x 87 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kampa

Kampa, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 106 x 239,5 cm

6 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čas jednat

Čas jednat, 1966

pigmentový tisk na výstavním panelu | 88,5 x 91,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodičovství

Rodičovství, 1961

pigmentový tisk na výstavním panelu | 89,5 x 73,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Uvnitř synogogy

Uvnitř synogogy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 90,5 x 97,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské fragmenty

Pražské fragmenty, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 93 x 100 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čekání na milodary

Čekání na milodary, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 99,5 x 75 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Okupace 68

Okupace 68, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 95,5 x 97,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most a chrám sv. Mikuláše

Karlův most a chrám sv. Mikuláše, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noc na Karlově mostě

Noc na Karlově mostě, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Okamžik zrození

Okamžik zrození, 1967

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 105 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Okupace 68

Okupace 68, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 100 x 105,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Detail rabína Herma

Karlův most, Detail rabína Herma, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 106 x 94 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zasněžené sousoší

Zasněžené sousoší, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 106,5 x 97 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odpočinek po pouti

Odpočinek po pouti, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 109 x 72 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na Matějské pouti

Na Matějské pouti, 1959

pigmentový tisk na výstavním panelu | 71,5 x 118 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 112 x 99 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prezident Ludvík Svoboda

Prezident Ludvík Svoboda, nedatováno

vintage gelatin silver print na sololitové desce | 99,5 x 70 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce

Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Okupace 68

Okupace 68, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98 x 101,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Příběh domu

Příběh domu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98,5 x 98,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ježíš Kristus, Galerie pod širým nebem

Ježíš Kristus, Galerie pod širým nebem, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98,5 x 98,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na průzkumu

Na průzkumu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 96,5 x 100

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Okupace 68

Okupace 68, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98 x 101,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odpolední poslech

Odpolední poslech, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 99 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noční osvětlení

Noční osvětlení, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha od Hanavského pavilonu

Praha od Hanavského pavilonu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta, Západ slunce

Chrám sv. Víta, Západ slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Týnský chrám, Východy slunce

Týnský chrám, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Napravená škola

Napravená škola, 1967

pigmentový tisk na výstavním panelu | 90,5 x 90 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské fragmenty

Pražské fragmenty, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 53 x 49 cm

400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské fragmenty

Pražské fragmenty, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 53 x 49 cm

400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Chrám sv. Víta, Noční osvětlení

Chrám sv. Víta, Noční osvětlení, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Portrét otužilce

Portrét otužilce, 1964

pigmentový tisk na výstavním panelu | 65 x 58,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na pouti

Na pouti, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 64,2 x 45,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvojník Karla Högera

Dvojník Karla Högera, 1960

pigmentový tisk na výstavním panelu | 64,2 x 45,5 cm

400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozum, vůle a možnost

Rozum, vůle a možnost, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 40,5 x 64,5 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha, Město zrozené z mýtické mlhy

Praha, Město zrozené z mýtické mlhy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Labutě a klášter křížovníků

Labutě a klášter křížovníků, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 138,5 x 138,5 cm

4 400 Kč
Valdštejnský palác

Valdštejnský palác, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 128,4 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 128,5 x 97 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Barevná tajemství mostu

Karlův most, Barevná tajemství mostu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 98,5 x 130 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most, Putování s Josefem Sudkem

Karlův most, Putování s Josefem Sudkem, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Výuka jidiš, Osudy židovské Prahy

Výuka jidiš, Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 158,5 x 107,5 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 99,5 x 97,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Květinové děti

Květinové děti, 1967

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 99 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Týnský chrám z Petřína

Týnský chrám z Petřína, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120,5 x 120,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bill Clinton, Osudy židovské Prahy

Bill Clinton, Osudy židovské Prahy, 1994

pigmentový tisk na výstavním panelu | 58,4 x 89,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zahalená tvář

Zahalená tvář, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 111,5 x 90,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na průzkumu

Na průzkumu, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 99 x 102 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noční osvětlení

Noční osvětlení, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 97,5 x 97,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Socha sv. Václava

Socha sv. Václava, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30 x 26,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osudy židovské Prahy

Osudy židovské Prahy, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39 x 40 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kočka v okně

Kočka v okně, nedatováno

vintage gelatin silver print | 39 x 40 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z cyklu Síla paměti

Z cyklu Síla paměti, 1980

vintage gelatin silver print | 29,7 x 18, 9 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST