Josef Brož (1904–1980)

Strom

Strom, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 30 × 41,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Duha

Duha, 1968

tempera na desce | 61,5 × 50,5 cm

5 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vesmír I.

Vesmír I., 1969

kombinovaná technika na sololitu, mírně poškozeno | 123,5 × 93,5 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST