Josef Jíra (1929 – 2005)

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, 1959

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 39 × 55 cm

20 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náhon na Jizeře

Náhon na Jizeře, 1957

olej na sololitu | 48 × 64 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hrobka

Hrobka, 1993

lept | 21 × 14 cm

2 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Město

Město, 1957

olej na plátně | 42 × 49 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Útěk do Egypta

Útěk do Egypta, 1993

lept | 39,5 × 32,7 cm

10 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V manéži

V manéži, 1999

suchá jehla, lept, kolorováno | 13,3 × 10,7 cm

2 500 Kč
Útěk do Egypta

Útěk do Egypta, 1993

suchá jehla, lept | 39,5 × 32,7 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náhrobek

Náhrobek, 1993

suchá jehla, lept | 19,9 × 14 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha, Z Letné

Praha, Z Letné, 1958

olej na plátně | 80 × 100 cm

262 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na procházce

Na procházce, 1959

olej na malířské lepence | 40 x 45 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Deska znamení, Váhy

Deska znamení, Váhy, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 29 x 22,5 cm

9 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akupunktura

Akupunktura, 1985

kombinovaná technika a koláž na papíře | 64,5 × 46,5 cm

85 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Divadelní motiv

Divadelní motiv, 1999

suchá jehla, lept, kolorováno | 20 x 16 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Slavnost jezdců z apokalypsy

Slavnost jezdců z apokalypsy, 1998

suchá jehla, lept, kolorováno | 14 x 10 cm

2 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z ateliéru

Z ateliéru, 1993

suchá jehla, lept, kolorováno | 19,5 x 14 cm

4 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Moje svatá trojice

Moje svatá trojice, 1993

suchá jehla, lept, kolorováno | 39,7 x 33,4 cm

9 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Snímání

Snímání, 1978

suchá jehla, lept | 49,5 x 31,5 cm

9 400 Kč