Nádraží – Malá Skála

Josef Jíra (1929 – 2005)

Nádraží – Malá Skála, 1958

olej na plátně | 51 × 64 cm | sign. Josef Jíra 1958 | rámováno

Revue Art 1/2016, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2016

CENA: 75 000 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Josef Jíra (1929 – 2005)

Litéřovická deska

Litéřovická deska, 1991 – 1993

monotyp | 59 × 48 cm

36 250 Kč
Nádraží – Malá Skála

Nádraží – Malá Skála, 1958

olej na plátně | 51 × 64 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kázání

Kázání, 1986

lept | 40,5 × 33,2 cm

6 250 Kč
Náhon u mlejna

Náhon u mlejna, 1955

olej na plátně | 40 × 55 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Člověk a kůň

Člověk a kůň, 1988

litografie | 25 × 30 cm

6 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 1959

olej na plátně | 40 × 50 cm

45 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, 1959

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 39 × 55 cm

20 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náhon na Jizeře

Náhon na Jizeře, 1957

olej na sololitu | 48 × 64 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST