>x
Nádraží – Malá Skála

Josef Jíra (1929 – 2005)

Nádraží – Malá Skála, 1958


olej na plátně | 51 × 64 cm | sign. Josef Jíra 1958 | rámováno

REPRODUKOVÁNO
Revue Art 1/2016, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2016

CENA: 75 000 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

AUTOR

KONTAKT

Ondřej Sýkora
+420 603 770 945
info@pragueauctions.com

Tomáš Lexa
+420 603 100 583
tomas.lexa@pragueauctions.com

Josef Jíra (1929 – 2005)

Nádraží – Malá Skála

Nádraží – Malá Skála, 1958

olej na plátně | 51 × 64 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náhon u mlejna

Náhon u mlejna, 1955

olej na plátně | 40 × 55 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Člověk a kůň

Člověk a kůň, 1988

litografie | 25 × 30 cm

6 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 1959

olej na plátně | 40 × 50 cm

45 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, 1959

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 39 × 55 cm

20 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náhon na Jizeře

Náhon na Jizeře, 1957

olej na sololitu | 48 × 64 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hrobka

Hrobka, 1993

lept | 21 × 14 cm

2 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka s koněm

Dívka s koněm, 1991

lept | 19,5 × 15,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, 1957

pastel na papíře | 62 × 43 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Město

Město, 1957

olej na plátně | 42 × 49 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Útěk do Egypta

Útěk do Egypta, 1993

lept | 39,5 × 32,7 cm

10 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V manéži

V manéži, 1999

suchá jehla, lept, kolorováno | 13,3 × 10,7 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Útěk do Egypta

Útěk do Egypta, 1993

suchá jehla, lept | 39,5 × 32,7 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pohlazení

Pohlazení, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 11,9 × 9,2 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náhrobek

Náhrobek, 1993

suchá jehla, lept | 19,9 × 14 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
List ze Šternberka

List ze Šternberka, 1980

suchá jehla, lept, kolorováno | 43,5 × 33,3 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Moje svatá trojice

Moje svatá trojice, 1993

suchá jehla, lept, kolorováno | 39,7 x 33,4 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzpomínka

Vzpomínka, 1991

suchá jehla, lept | 19,6 x 15,6 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
S koněm

S koněm, 1983

litografie | 20,5 x 30,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha, Z Letné

Praha, Z Letné, 1958

olej na plátně | 80 × 100 cm

262 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na procházce

Na procházce, 1959

olej na malířské lepence | 40 x 45 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pohled na Malou Skálu

Pohled na Malou Skálu, 1959

olej na plátně, oboustranný obraz | 64 x 79 cm

115 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Deska znamení, Váhy

Deska znamení, Váhy, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 29 x 22,5 cm

9 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Domov důchodců (B. Hrabala)

Domov důchodců (B. Hrabala), nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 21 x 27 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST