Josef Saska (1949)

E 55

E 55, nedatováno

olej na plátně | 120 x 90 cm

25 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvojice

Dvojice, 2003

kombinovaná technika na papíře | 41 x 40 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST