Josef Svoboda (1901 – ?)

Oráč

Oráč, nedatováno

olej na plátně | 110 × 85 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čtenář

Čtenář, nedatováno

olej na plátně | 66 × 53 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST