Josef Tockstein (1912 - 1996)

Zátiší

Zátiší, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 9,5 x 15,7 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Adam

Adam, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 28,6 x 19,5 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Klekih-petra

Klekih-petra, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 40,3 x 27,8 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Koupání

Koupání, 60. léta

olej na lepence | 36,3 x 20 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tanečnice

Tanečnice, 1965

olej na lepence | 49,5 x 35 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tanečnice

Tanečnice, 1965

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Přítelkyně

Přítelkyně, 1985

olej na sololitu | 43 x 59 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava dívky

Hlava dívky, nedatováno

olej na sololitu | 28,5 x 24,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Město

Město, 1965

olej na sololitu, oboustranný obraz | 37 x 58,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST