K. K. Farský

Blata

Blata, nedatováno

olej na papíře | 30 x 39,5 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U vody

U vody, nedatováno

olej na lepence | 30 x 40,5 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST