Karel Chaba (1925 – 2009)

Kašna

Kašna, nedatováno

suchá jehla | 19,5 × 15,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Brána

Brána, 2005

olej na papíře | 38,5 × 48,5 cm

61 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Reklama

Reklama, 2003

olej na desce | 36,5 × 26,5 cm

55 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Starý kandelábr

Starý kandelábr, 2004

olej na kartonu | 54 × 42 cm

61 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Růžová pustina

Růžová pustina, 1983

olej na plátně | 90 × 70 cm

181 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zelený pták

Zelený pták

lept | 11,5 x 8,2 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rozjařený strom

Rozjařený strom

linoryt | 14,3 x 7,2 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malostranské patníky, konvolut 3 ks

Malostranské patníky, konvolut 3 ks, 2004

suchá jehla | 15 x 10 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jaro

Jaro, 1980

litografie | 42 x 30 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hrušky a věže

Hrušky a věže, 1998

olej na plátně | 101 × 70,5 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST