Karel Chaba (1925 – 2009)

Praha

Praha, nedatováno

akvarel a suchá jehla na papíře | 20 × 9,8 cm

750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čertice v lahvi

Čertice v lahvi, 1985

akvarel a suchá jehla na papíře | 24,5 × 17,5 cm

2 125 Kč
Kašna a hlavy

Kašna a hlavy, 1986

suchá jehla | 19,4 × 14,8 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kašna

Kašna, nedatováno

suchá jehla | 19,5 × 15,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Patníky

Patníky, 1999

akvarel a suchá jehla na papíře | 18,9 × 16,1 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Petřín

Petřín, 1999

suchá jehla | 24,8 × 25,3 cm

875 Kč