Karel Chaba (1925 – 2009)

Brána

Brána, 2005

olej na papíře | 38,5 × 48,5 cm

61 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Starý kandelábr

Starý kandelábr, 2004

olej na kartonu | 54 × 42 cm

61 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Růžová pustina

Růžová pustina, 1983

olej na plátně | 90 × 70 cm

181 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malostranské patníky, konvolut 3 ks

Malostranské patníky, konvolut 3 ks, 2004

suchá jehla | 15 x 10 cm

500 Kč
Jaro

Jaro, 1980

litografie | 42 x 30 cm

1 250 Kč
Hrušky a věže

Hrušky a věže, 1998

olej na plátně | 101 × 70,5 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Podzimní řeka

Podzimní řeka, 2002

olej na plátně | 100 x 80 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kašna

Kašna, nedatováno

suchá jehla | 19,5 x 15,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kašna a hlavy

Kašna a hlavy, 1986

suchá jehla | 19,4 x 14,8 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Petřín

Petřín, 1999

suchá jehla | 24,8 x 25,3 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST