Karel Chaba (1925 – 2009)

Brána

Brána, 2005

olej na papíře | 38,5 × 48,5 cm

61 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Starý kandelábr

Starý kandelábr, 2004

olej na kartonu | 54 × 42 cm

61 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Růžová pustina

Růžová pustina, 1983

olej na plátně | 90 × 70 cm

181 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malostranské patníky, konvolut 3 ks

Malostranské patníky, konvolut 3 ks, 2004

suchá jehla | 15 x 10 cm

500 Kč
Jaro

Jaro, 1980

litografie | 42 x 30 cm

1 250 Kč
Hrušky a věže

Hrušky a věže, 1998

olej na plátně | 101 × 70,5 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Podzimní řeka

Podzimní řeka, 2002

olej na plátně | 100 x 80 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kašna

Kašna, nedatováno

suchá jehla | 19,5 x 15,5 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kašna a hlavy

Kašna a hlavy, 1986

suchá jehla | 19,4 x 14,8 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Petřín

Petřín, 1999

suchá jehla | 24,8 x 25,3 cm

900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hanavský pavilon

Hanavský pavilon, 1978 - 1980

olej na plátně | 120 x 80 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Reklama

Reklama, 2000

akryl na plátně | 90 x 90 cm

162 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Průčelí domu

Průčelí domu, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 24 x 16,3 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pramen

Pramen, nedatováno

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vůně

Vůně, nedatováno

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ústa

Ústa, nedatováno

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malá Strana, náměstí

Malá Strana, náměstí, 2002

akvarel, suchá jehla | 37 x 32,5 cm

8 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vůně

Vůně, nedatováno

2 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pramen

Pramen, nedatováno

2 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čertovka

Čertovka, 1983

litografie | 39 x 30 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Loreta

Loreta, 1982

litografie | 24,5 x 19,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena

Žena, 1981

litografie | 25 x 18 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malá strana

Malá strana, 1991

akvarel, suchá jehla | 35,5 x 24 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malá strana

Malá strana, 1987

akvarel, suchá jehla | 31,8 x 24,3 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malá strana

Malá strana, 1988

akvarel, suchá jehla | 36 x 24,3 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Karlův most

Karlův most, 1991

akvarel, suchá jehla | 24,5 x 20 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Praha

Praha, 1991

akvarel, suchá jehla | 25 x 17,7 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Staré město

Staré město, 1989

akvarel, suchá jehla | 24 x 17,7 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Malá strana, náměstí

Malá strana, náměstí, 2002

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na mém okně

Na mém okně, 1994

akvarel, suchá jehla | 19,5 x 24 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kampa

Kampa, 1993

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Staré město

Staré město, 1990

akvarel, suchá jehla | 27,5 x 21 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čertovka

Čertovka, 1983

litografie | 39 x 30 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Loreta

Loreta, 1982

litografie | 24,5 x 19,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hezký výhled

Hezký výhled, 2002

kombinovaná technika na papíře | 46 x 28,5 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tajemství

Tajemství, 1997

kombinovaná technika na papíře | 50 x 35 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenka

Milenka, 1997

kolorovaný linoryt | 43 x 29 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Osvícení

Osvícení, nedatováno

kolorovaný linoryt | 33 x 22,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Věž

Věž, 1995

monotyp | 35,5 x 26,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kašna

Kašna, 2000

akvarel, linoryt | 29,5 x 21,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Překvapení

Překvapení, 2000

monotyp | 34,5 x 24,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Věže

Věže, 2000

monotyp | 34,5 x 24,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bílé zdi

Bílé zdi, 1984

monotyp | 46 x 32,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Střelecký ostrov

Střelecký ostrov, 1993

monotyp | 42 x 32 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ptáci

Ptáci, 1994

monotyp | 51 x 33,5 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, nedatováno

monotyp | 33 x 47 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žlutá sopka

Žlutá sopka, nedatováno

pastel na kartonu | 55,5 x 41,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stará Praha

Stará Praha, nedatováno

pastel na papíře | 60,5 x 42 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milování

Milování, 1993

olej na plátně a sololitu | 18 x 11,5 cm

9 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST