Karel Hájek (1900 – 1978)

Ranní tisk

Ranní tisk, nedatováno

later gelatin silver print | 15,4 x 15,4 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka s jeřabinou

Dívka s jeřabinou, 1935

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 15 x 12,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka s jeřabinou

Dívka s jeřabinou, 1935

vintage gelatin silver print | 17,3 x 12,3 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zachráněný

Zachráněný, 1934

later gelatin silver print | 29,1 x 22,9 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST