Karel Otto Hrubý (1916 – 1998)

Dva kamarádi

Dva kamarádi, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 29,7 x 38 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST