Karel Souček (1915 –  1982)

Mělnický zámek

Mělnický zámek, 1945

akvarel na papíře | 23 × 33 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hřebečníky

Hřebečníky, 1970

olej na plátně | 46 × 38 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST