Karel Souček (1915 –  1982)

Hřebečníky

Hřebečníky, 1982

olej na plátně | 90 × 70 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mělnický zámek

Mělnický zámek, 1945

akvarel na papíře | 23 × 33 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST