x
Krajina

Karel Stehlík (1912–1985)

Krajina, nedatováno

olej na desce | 31 × 43 cm | sign. Karel Stehlík | rámováno

CENA: 4 375 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Karel Stehlík (1912–1985)

Krajina

Krajina, nedatováno

olej na desce | 31 × 43 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST