Karel Tondl (1893–1980)

Piknik

Piknik, 1969

akvarel a kvaš na kartonu | 20 × 69 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Motiv z Pyrenejí, Vernet–les–Bains

Motiv z Pyrenejí, Vernet–les–Bains, 1929

olej na plátně, mírně poškozeno | 61,5 × 73 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST