Libor Jaroš (1960)

Znaky

Znaky, 1992

pastel a křída na papíře | 62,5 × 45 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Adněl

Adněl, 2001

kombinovaná technika na papíře | 70 × 50 cm

2 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kamínky pro štěstí

Kamínky pro štěstí, 1997

2 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pašie

Pašie, 1995

2 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mlýnský náhon

Mlýnský náhon, 90. léta

olej na plátně | 60 × 80 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U Rottů

U Rottů, nedatováno

olej na plátně | 60 × 65 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST