Libor Jaroš (1960)

Adněl

Adněl, 2001

kombinovaná technika na papíře | 70 × 50 cm

2 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pašie

Pašie, 1995

2 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mlýnský náhon

Mlýnský náhon, 90. léta

olej na plátně | 60 × 80 cm

11 250 Kč
U Rottů

U Rottů, nedatováno

olej na plátně | 60 × 65 cm

15 000 Kč