Lubomír Dostál (1950)

Zvířata u potoka

Zvířata u potoka, 2008

akryl na sololitu | 105 x 70 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jezero ve skalách

Jezero ve skalách, 2002

litografie | 40,7 x 28,5 cm

125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
S hlavou vztyčenou

S hlavou vztyčenou, nedatováno

litografie | 37 x 26 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zvířata u potoka

Zvířata u potoka, 2008

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST