Marcel Niederle (1898 - 1990)

Rod Laver

Rod Laver, 1970

akvarel a tužka na papíře | 42 x 29,6 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jarda Bouček, A.C. Sparta

Jarda Bouček, A.C. Sparta, nedatováno

tužka na papíře | 30,2 x 22,1 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zdeněk Beran, Spartak Sokolovo Praha

Zdeněk Beran, Spartak Sokolovo Praha, 1965

akvarel a tužka na papíře | 29,4 x 20,7 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Václav Nedomanský, Slovan Bratislava

Václav Nedomanský, Slovan Bratislava, nedatováno

akvarel, tuš a tužka na papíře | 17,1 x 13 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ivan Lendl

Ivan Lendl, nedatováno

tuš a tužka na papíře | 19,8 x 14,8 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jan Kodeš

Jan Kodeš, nedatováno

tužka na papíře | 20,5 x 15,5 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jaroslav Vejvoda, Dukla Praha

Jaroslav Vejvoda, Dukla Praha, 1964

akvarel a tužka na papíře | 19,3 x 16,1 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské derby Sparta - Slavia

Pražské derby Sparta - Slavia, 1969

akvarel a křída na papíře | 42 x 29,7 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Josef Kadraba, Slavia Praha

Josef Kadraba, Slavia Praha, 1966

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské derby Sparta - Slavia

Pražské derby Sparta - Slavia, 1965

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské derby Sparta - Slavia

Pražské derby Sparta - Slavia, nedatováno

akvarel a tužka na papíře | 38,8 x 28,2 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pražské derby Sparta - Slavia

akvarel a tužka na papíře | 41,5 x 32 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Olympijský kanoista

Olympijský kanoista, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 19,9 x 14,9 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hokejové mistrovství

Hokejové mistrovství, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 15,2 x 13,5 cm

7 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST