Marko Čermák (1940)

Stezka, 3 ks

Stezka, 3 ks, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 9 x 8,5 cm; 9,5 x 9,5 cm; 13,5 x 12 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stezka

Stezka, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 12 x 25 cm; 20 x 31,5 cm

13 750 Kč