Martin Čada (1978)

Hlava – kámen

Hlava – kámen, 2015

olej, akryl a tuš na plátně | 70 × 50 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava za sítí

Hlava za sítí, 2015

olej a tuš na plátně | 70 × 50 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST