Michael Rittstein (1949)

Sukýnka z vlčích máků

Sukýnka z vlčích máků, 1994

kombinovaná technika na sololitu | 150 × 185 cm

225 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Snacha, tchýně, babička

Snacha, tchýně, babička, 1975

olej na desce | 120,5 × 140,3 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž, žena a puntíky

Muž, žena a puntíky, 1995

akvarel a pastel na papíře | 62 × 48 cm

25 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST