Michael Rittstein (1949)

Mordyjé Klatovy

Mordyjé Klatovy, 1973

olej na desce, retuše odpadlých kousků barvy | 122,5 × 150 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sukýnka z vlčích máků

Sukýnka z vlčích máků, 1994

kombinovaná technika na sololitu | 150 × 185 cm

380 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Snacha, tchýně, babička

Snacha, tchýně, babička, 1975

olej na desce | 120,5 × 140,3 cm

Telata ve výběhu

Telata ve výběhu, 1973

olej na plátně | 100 x 120 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hmyz zachvacuje panika

Hmyz zachvacuje panika, 2014

akryl na plátně | 50 x 60 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Makrobrózní pulec / Do vody se vrátíme

Makrobrózní pulec / Do vody se vrátíme, 2014

akryl na plátně | 80 x 100 cm

200 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž a žena

Muž a žena, 1980

litografie | 39 x 54,5 cm

6 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST