Michal Reiniš (1961)

Přítel videa

Přítel videa, 1988

kombinovaná technika na papíře, poškozeno | 100 x 70 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1990

kombinovaná technika na papíře | 82,5 x 57 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Televizní inscenace

Televizní inscenace, 1988

kombinovaná technika na papíře | 100 x 70 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U ventilátoru

U ventilátoru, 1991

kombinovaná technika na plátně | 80 x 75 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z dětství

Z dětství, 1991

kombinovaná technika na plátně | 58 x 71 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
První představení

První představení, 1992

olej na plátně | 65 x 76 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1990

kombinovaná technika na papíře | 88 x 60,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1990

kombinovaná technika na papíře, poškozeno | 59,5 x 50 cm

650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1990

kombinovaná technika na papíře | 89 x 60 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ve střehu

Ve střehu, 1992

olej na plátně | 90 x 75 cm

6 250 Kč