Michal Singer (1959)

Modrý muž

Modrý muž, 2009

litografie | 49,2 x 34,4 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt v pokoji

Akt v pokoji, 2009

litografie | 52,6 x 69,2 cm

750 Kč
Vzhůru do vesmíru

Vzhůru do vesmíru, nedatováno

olej na plátně | 70 x 100 cm

38 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzhůru do vesmíru

Vzhůru do vesmíru, nedatováno

olej na plátně | 70 x 100 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST